Connect with us

Jete

Kane qe shok te ngushte por jane zene dhe nuk flasin/ Mevlani flet per here te pare pse u zu me Sabianin

Published

on

Mevlani dhe Sabini kishin një miqësi të ngushtë me njëri tjetrit, madje publikuan edhe katër këngë në bashkëpunim në një periudhe të shkurtër kohore.

Por diçka krisi mes dy shokëve dhe fansat e vunë re këtë. Mevlani ishte i ftuar në “Shqipëria Live” ku foli për BBV dhe u pyet për mikun e tij, Sabianin.

“Ne njihemi prej shumë vitesh dhe hyrja e tij ishte e papritur për mua. Nuk flasim prej kohësh, kemi pasur një mosmarrëveshje”, u shpreh ai.

Më tej gazetari aludon në mos Mevlani ishte shkaktari i prishjes së miqësisë, ish-konkurrenti i “Përputhen” përgjigjet duke thënë:

“Po mbase kam gabuar dhe unë, nuk është se ja vendos fajin Sabianit, thjesht kemi pasur disa mosmarrëveshje për çështje pune, por që besoj kur të dali do ti sqarojmë prapë”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport