Connect with us

Jete

”Ke qenë dashnorja e dikujt dhe more një plak”/Rudina Dembacaj kapet me fansen dhe e ben per 1 lek

Published

on

Prezantuesja dhe aktorja humorit postoi një foto ku mban syze dhe shkoi: “Më mirë një “qorre” se 10 dashnore 😂”, një “mesazh” mesa duket për partnerin e saj, Mark Frrokun.

Përshkrimi në foton e moderatores nxiti komente të ndjekësve të saj dhe një prej tyre i shkroi: “Po ti ke qenë dashnorja e dikujt dhe more një plak”.

Megjithatë, si çdo herë, Rudina Dembacaj nuk ia kurseu përgjigjen duke komentuar: “Po mi nonë, po. Më qaj hallin mua”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport