Connect with us

Jete

Kembe te gjate dhe elegante/ Keto jane 5 veshjet qe do ju tregojne 5 cm me te gjata sec jeni

Published

on

Vajza ruse me emrin Ekaterina Lisina ka kembet me te gjata ne bote rreth 132.8cm.

Te marresh keto rezultate me ndonje teknike eshte e pamundur. Por ju mund te krijoni iluzionin se kembet tuaja duken me te gjata sesa jane ne te vertete.

Ndaj me poshte keni disa truke qe do t’ju ndihmojne te dukeni me te gjata:

Kepucet: perdorni kepuce qe nuk e mbulojne kycin tuaj dhe me e mira do te ishte qe mundesisht fundi i kepuceve te jete sa me larg kyçit te kembeve.

Pantallonat: kyci i kembes duhet te mbulohet nga pantallonat. Do te dukeni me e shkurter nese pantallonat jane te shkurtra dhe zbulojne fundin e kembes.

Bluzat: kembet tuaja do te duken me te gjata nese i mbani bluzat brenda pantallonave.

Veshjet me vija horizontale ju tregojne me te shkurter dhe me te shendoshe ndaj zgjidhni gjithnje ato me vija vertikale.

Pervecse te gjata qe ne pjesen e kycit, pantallonat duhet te jene dhe me belin e gjate. Kembet tuaja ne kete menyre do krijojne iluzionin qe jane me elegante dhe te gjata.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport