Connect with us

Jete

Nuk eshte shfaqur asnjehere e zh veshur ne plazh/ Por shikoni sa trup te bukur ka bere deputetja Rudina Hajdari

Published

on

Këtë fundjavë Rudina Hajdari e ka kaluar në det. Ajo nuk ka ngurruar të publikojë edhe foto në rrjete sociale ku si asnjëherë më parë është shfaqur me bi kini..

Në këtë foto të publikuar në Instastory, Rudina pozon me rro babanjo të gjelbrta me lule teksa ka nxjerrë në pah fiz ikun e saj..

Pak javë më parë në një intervistë Rudina foli dhe për jetën private. Ish-deputetja duke ushtruar një profesion të tillë si politika, nuk i ka shpëtuar pyetjes së moderatores, nëse karriera e saj ka qenë një pengesë në jetë e saj private.

“Ka qenë një problem. Nga ana tjetër ka qenë edhe një vlerësim nga bashkëshorti që unë kam ndjekur rrugën që unë kam dashur dhe më ka mbshtetur në këtë aspekt”, është shprehur Rudina.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport