Connect with us

Jete

Kerkoi Bojkenin brenda shtepise se Big Brother por Semi paska 1 djale qe e pret jashte/ Kush eshte ai?

Published

on

Semi është një ndër banoret më të komentuara të “Big Brother VIP”. Ajo është përfolur për flirte me Granitin, madje dhe me Donaldin, mirëpo gjejeni çfarë?

Vetëm së fundmi, gjatë një bisede me Einxhelin, Semi ka rrëfyer se ka dikë jashtë. Ajo ka treguar se është në njohje me një djalë, të cilin e pëlqen.

“Kam dikë jashtë, të cilin e pëlqej. E pëlqej por nuk di si do jenë gjërat kur të dal jashtë. Ka shumë pak kohë që e njoh”, është shprehur Semi.

Ndersa Mes Dj PM dhe Sarës ka nisur një pëlqim, i cili nga ditë në ditë bëhet më i dukshëm. Dyshja janë pothuajse gjithë kohës bashkë, me përqafime dhe puthje kundrejt njëri-tjetrit.

Së fundmi, dyshja kanë improvizuar skenën e një propozimi. Dj PM i është ulur në gjunjë Sarës dhe i ka vendosur një unazë në gisht.

Ato e kanë mbyllur skenën me një përqafim.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport