Connect with us

Lajme

Kiara dergohet ne spital dhe po i behen egzaminime/ Ja cfare ka ndodhur me te brenda shtepise se Big Brother

Published

on

Sot,brenda shtëpisë së Big Brother Albania,Kiara Tito pati një incident.

Mes lotësh menjëherë erdhi ambulanca dhe Kruefjala zbulon se ndodhet tek spitali “Hygeia”

Burime pranë portalit thonë se Kiara ka tërheqje muskulare ose ka këputur mish,thënë ndryshe në zhargonin e përditsh.

Megjithëse ka tërheqje muskulare asaj po i bëhen shumë ekzaminime dhe stafi i spitalit “Hygeia” i kanë bërë qetësues.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport