Connect with us

Lajme

Kiara kthehet ne shtepi pas vizites ne spital/ Shikoni si ka ndryshuar raporti i Luizit me Kiaren ne shtepine e Big Brother

Published

on

Kiara pësoi një incident ditën e djeshme duke u shtrirë përtokë e duke shpërthyer në lot. U tha se banorja ishte rrëzuar, por në fakt Kiara kishte pësuar tërheqje muskulare.

Ajo u dërgua në spital, ndërsa pas disa orësh u rikthye. Tea, Mikela dhe Luizi janë banorët që i kanë qëndruar më shumë pranë, duke u kujdesur për të. Luizi i ka përgatitur ushqimin, e ka ndihmuar me sendet personale, i ka bërë fresk dhe i ka kënduar këngën “Perfect” nga Ed Sheeran që ta zejë gjumi.

Këngëtari nuk e ka lënë me kaq sepse ai i ka ndenjur afër gjatë gjithë natës teksa ajo flinte nëse do të kishte sërish shqetësime.

I vetmi që i qëndroi pranë gjatë gjithë kohës kur u lëndua ishte Luizi, ndërsa disa nga konkurrentët e tjerë afroheshin e largoheshin për të marrë vesh ç’kishte ndodhur (një pjesë e madhe as nuk ia hodhi sytë).

Mirëpo, Luizi ishte ai që gjithashtu i qëndroi tepër pranë dhe i gatshëm ta ndihmonte pas rikthimit të saj në shtëpi. Ai i përgatiti ushqim, e ndihmoi me sendet personale, i bëri fresk, i këndoi që ta zinte gjumi dhe madje i qëndroi mbi kokë derisa e pa që ajo ishte në gjumë të thellë.

Mikela dhe Tea ishin gjithashtu dy vajzat që nuk iu ndanë Kiarës, duke ofruar mbështetjen e tyre. Në një moment gjatë natës, atyre iu bashkua edhe Diola, që u ofrua të ndihmojë edhe ajo.

Teksa Tea e pyeti Luizin pse ishte më i lumtur se zakonisht, ai u shpreh se thjesht ishte i lumtur që Kiara ishte kthyer në shtëpi dhe tashmë ishte në gjendje të mirë

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport