Connect with us

Lajme

Kiara rrezohet ne shtepine e BIG Brother dhe sh perthen ne te qara/ Ambulanca futet ne shtepi

Published

on

Moderatorja Kiara Tito ka pësuar një incident, mesa duket serioz brenda shtëpisë “BBVA”. Ajo ishte duke luajtur me karrigen, teksa është rrëzuar në tokë dhe ka shpërthyer në lot.

Menjëherë banorët u lajmëruan të mos e lëvizin Kiarën, pasi ambulanca dhe ekipi me mjekë ishin njoftuar dhe po shkonin drejt shtëpisë për t’i dhënë ndihmën e duhur.

Ambulanca në “BBVA”: Ç’i ndodhi Kiarës?

Kiara, e shtrirë në tokë, u tha banorëve se ka shumë dhimbje. “Kam dhimbje muskulare. Ju betohem, nuk tallem! Kam shumë dhimbje!” tha moderatorja e përlotur, ndërsa Tea, Mikela po i qëndrojnë pranë, ndërkohë, Luizi mori një jastëk për t’ia vendosur.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport