Connect with us

Lajme

Kishte 3 vjet pa e takuar te atit/ Semi takohet me babain brenda shtepise se Big Brother, ja cfare i tha

Published

on

Ajo më herët kishte rrëfyer për ‘’Vëllanë e Madh’’  gjithë momentet më të rëndësishme të jetës së saj.

Ajo tregoj për disa momente nga jeta e saj,për njerëzit më të shtrenjtë duke përmendur dhe ish të dashurin e saj Boiken Lakon.

Semi rrëfeu për dashurinë për familjen dhe për babain që është pika e saj e dobët dhe që ka kohë pa e parë.

Spektaklin e sotëm ajo do të ketë një surprizë nga babai i saj.

Të shohim si do të reagojë ajo kur ta kuptojë që babai i saj ka hyrë brenda shtëpise së “Big Brother”.

Semi na dhuroi emocione të forta, kur në shtëpinë e vëllait të madh hyri babai i saj, të cilin kishte tre vite pa e takuar.

Këngëtarja ka folur shpesh për të, i ka treguar banorëve për marrëdhëien e afërt dhe sa shumë e ka marrë malli.

Ai ka ardhur në Shqipëri dhe sonte hyri në “Big Brother VIP”. Semi nuk mundi të përmbante lotët, ndërsa i tregonte sa shumë e donte dhe sa shumë e kishte marrë malli për të ndjerë aromën e gushës së tij.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport