Connect with us

E pergjithshme

Kjo eshte receta bio per lekure te paster si bebe

Published

on

Ne kete artikull do j’u prezantoj me Serumin Bio qe une e perdore cdo darke. Ky serum eshte shume i thjeshte dhe pergatitet ne kushte shtepie. Fytyra juaj do te jete e bute si nje bebe. Ju nuk do te keni ne lekuren tuaj me akne apo shenja te tjera.

Lexoni me poshte se si mund te pergatisni kete recete kaq efektive :

Perberesit:

1 luge mjalte

1 luge uthull molle

1 luge vaj ulliri

Ne nje ene vendosni te gjithe perberesit dhe i perzieni derisa te krijohet nje mase homogjen. Nese deshironi mund t’i shtoni edhe nje luge kos.

Si fillim pastroni lekuren dhe aplikoni ne te masen e krijuar duke e masazhuar me levizje rrethore.
Lereni per 15 minuta, shpelajeni me uje te rrjedhshem dhe me pas vendosni kremin hidratues.
Keshillohet te perdoret cdo darke dhe rezultati do te jete shume efektiv!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport