Connect with us

Lajme

Kjo gje nuk pritej/ Romeo vellai binjak i Donaldit do te futet ne Big Brother Vip, ja cfare do ndodhi

Published

on

Ajo që të gjithë kanë pritur prej kohësh do të ndodhë. Romeo do të futet në Big Brother Vip për të zëvendësuar Donaldin dhe këtë herë nuk janë thjesht aludime.

Vetë produksioni i Big Brother Vip e ka konfirmuar diçka të tillë.

“A do ta kuptojnë banorët se në vend të Donaldit do të jetë Romeo?”, thuhet në një video të publikuar.

Nuk dihet ende cili do të jetë roli i Romeos dhe për sa kohë do të ndodhë diçka e tillë e aq më tepër tani Donaldi është në një lidhje me Beatrix dhe marrëdhënia e tyre po forcohet dita ditës.

Kujtojmë që javën e kaluar gjatë spektaklit Romeo i bëri Donaldit një surprizë mjaft emocionuese.

‘’Demi i vëllait, e di që nuk isha dakord që t’i të futeshe në ‘’BBV’’ por sot e kam kuptuar se kam qenë gabim. Kam kuptuar se unë thjesht nuk doja që të jetoja dot pa ty. Sot jam i lumtur që sot prezantohem si vëllai i Donaldit dhe jo vetëm si Romeo. Dua shumë të të përqafoj, të shoh nga ekrani dhe të kam kaq pranë dhe nuk të prek dot’. Nëse nuk do të më mërzisësh thjesht rri gjithnjë i buzëqeshur”, tha Romeo.

Donaldi reagoi i prekur dhe tha se e ka marrë shumë malli për vëllain e tij.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport