Connect with us

Lajme

Kjo nuk pritej! Varsja që i dhuroi Donaldi Borës për 3 vjetorin e lidhjes tani është në qafën e Beatrixës?

Published

on

Ishte një nga momentet më të bukura që Donal Veshaj i dhuroi publikut si dhe vetë prezentueses, Bora Zemanit. Kur nga shtëpia e famshme e BB VIP ia dhuroi ish – të dashurës varësen e tij për 3 vjetorin e tyre.

Derisa moderatorja e “Për’puthen” nuk kishte mundësi t’i dërgonte një shenjë se tani më dhurata e tij është në duart e saj. Këtë gjë e pa vetëm publiku, shkruan “Kosovarja”.

Kështu sipas deklaratave të aktorit Veshaj mendoi se ajo nuk është duke e pritur jashtë dhe filloi flirtimin me këngëtaren nga Podujeva, Beatrix Ramosaj. Së fundi, në përballje me dyshen Bora Zemani ishte ftuar të shkonte në shtëpinë e famshem por që kishte refuzuar.

Kështu, nga transmetimet ajo qka ka rënë në sy është se të njëjtën varse tani në qafë e bartë Beatrix. Derisa që nga afrimiteti i saj me Donaldin, Borës nuk ia kemi parë që e ka vënë.

Dyshimet vijnë se varja u kthye nga Bora në BB VIP dhe tani e ka Beatrix por kjo gjë ende nuk dihet si qëndron. Po ju si e komentoni lete situate?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport