Connect with us

Jete

Kledi dhe Sheila ne 1 lidhje pas daljes nga shtepia e Big Brother/ Dalin fotot e tyre duke u puthur dhe perqafuar

Published

on

Gjithmone ka pasur spekulime per afrimitetin mes Sheiles dhe Kledit.

Ne cdo dalje televizive Sheila e ka mohuar kete gje duke u shprehur ne Top Albania Radio se mes tyre nuk ka asgje. “Nga une nuk kishte. Lum kush do ta marri, por kjo pune eshte me te ngjitme. Nuk kam pare me shume se shoke askend aty. E vleresj shume Kledin, doja te ishte pak me i zgjuar si natyre.

Eshte djale i pergatitur, ka shume cfare te japi , por duhet te bertas pak me shume te verteten e tij. E shikoj si potencial si lider” , eshte shprehur ajo.

Se fundmi ata jane pare shume nen shoqerine e njeri-tjetrin duke darkuar sebashku ne qytete te ndryshme te Shqiperise.

Ne rrjetet sociale po qarkullojne disa foto te ciftit dhe perflitet se jane ne nje lidhje dashurie.
Kledi shfaqet me bluze te bardhe ndersa Sheila me nje xhakete jeshile dhe xhinse.

Keto foto na lene te kuptojme se afrimiteti mes tyre eshte me teper sesa nje miqesi.
Kujtojme se Kleidi dhe Sheila jane pelqyer shume nga publiku pasi sillnin nje energji shume pozitive brenda shtepise.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport