Connect with us

Jete

Kledi ftoi ne takim romantik Beatrixen/ Arjola e zhgenjyer flet me banoret dhe nuk i del e keqja

Published

on

Në një bisedë me Ilirin dhe Sabianin dhe ajo tregon arsyen që Kledi zgjodhi Beatrix.

“E dija që do të zgjidhte Beatrix.Ai e pëlqen atë sepse e ka thënë hapur nëse ai nuk do ishte në një lidhje do të tentonte të lidhej me Beatrix.Einxhel nuk do ta zgjidhte sepse e shoh qe nuk kanë kimi.Mund të ishte midis Semit dhe Triksës”-thot aktorja..

Duket se Arjola nuk e priti mirë këtë zgjedhje të tij por e mori me shumë sportivitet.

Si i preferuari i shtëpisë, Kledit iu mundësua një darkë speciale me një ndër vajzat e ‘Big Brother VIP’. Ai zgjodhi të dilte me këngëtaren Beatrix Ramosaj, e cila pranoi me shumë dëshirë.

Banorët i ndihmuan të dy për t’u bërë gati, teksa u ndanë dhe në grupe. Vajzat ndihmuan Beatrix-in, ndërsa djemtë Kledin. Modeli u mahnit kur pa këngëtaren dhe i dhuroi asaj një përqafim.

Kujtojmë se Kledi ka deklaruar se i pëlqen Beatrix dhe nëse nuk do ishte i lidhur, do donte të kishte diçka me të..

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport