Connect with us

E pergjithshme

Konkurentet e ”Perputhen” e ngacmojne per Donaldin/ Bora Zemani ja ben 8 me 2 dhe i mbyll gojen

Published

on

Duket se në lidhje me romancën që ka me Donaldin, Bora Zemanin e ngacmojnë edhe konkurrentët e Përputhen.

Publikisht, Ritvana i ka komentuar asaj nën foton e fundit të ma skuar për Halloëeen si Harley Queen, dhe e ka ngacmuar në lidhje me të dashurin e saj

Përshkrimi i fotos që Bora kishte postuar ishte: “Mo nstra e vogël e babushit”.

Ritvana, një nga vajzat e Përputhen e ka korrigjuar duke i komentuar: “Mon stra e vogël e Donaldit”-koment i cili kishte marrë shumë pëlqime por më vonë është fshirë për arsye që nuk dihen. Mund te kete qene Bora ajo qe ja ka bere Ritvanes 8 me 2 dhe ajo e ka fshire komentin i cili i eshte dukur i papershtatshem.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport