Connect with us

Lajme

Jane kopje e mamit/ Keta jane VIPAT shqiptar qe i kane mamat pike te dobet

Published

on

Mamat jane po aq te bukura sa Vip-at gjithashtu ato numerojne plot ndjekes ne rrejetet sociale..

Disa prej ketyre vipave nuk e gezojne te vetmit ne familjen titullin “ te famshem” pasi per mamat e tyre perfliten shume ne media sepse kane qene menxhere te mira per karrieren e tyre.

Personazhet e meposhte jane ato te cilat fshihen pas karrieres se femijeve te tyre :

Mami Ences ,Entela

Pa mbeshtjetjen e mamas se saj, Enca nuk do te ishte ketu ku eshte tani. Kengetarja poston shpesh foto me mamin..

Mami Ledrit, Xheraldina

Nga mardhedheniet qe ka pasur me ish te dashurat e tij, mami i Ledrit eshte bere shume e famshme. Asaj nuk i vjen mire kur ai ndahet pasi i ben shume shoqe ka treguar ajo ne nje interviste.

Mami Almedes, Albana

Ajo eshte ne moshe te madhe por gjithmone permendet per bukurine qe e karakterizon. Mami i Almedes nuk dallohet shume nga kjo e fundit pasi ngjajne shume.

Mami Rita Ores, Vera Ora

Vera Ora nuk e le veten pas dore dhe kujdeset shume per trupin e saj. Ajo eshte nje zonje e vertete.

Mami i Bleones, Oli Qereti

Bleona poston shpesh foto dhe video familjare ne rrjetet sociale.

Noizy me mamane e tij

Elvana Gjata me mamane e saj

Dua Lipa me Anesen, mamane e saj

Aurela Hoxha me mamin

Argjentina Ramosaj me mamin, Suzana

Luana dhe Marina Vjollca me mamin e tyre

Arbana Osmani me mamane e saj

Rita dhe Vera Ora

Adelina Tahiri me mamin dhe motren

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport