Connect with us

Jete

Kryeministri Rama i publikoi kengen qe krijoi ne Big Brother/ Reagon per here te pare Fifi

Published

on

Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama teksa ndante me ndjekësit në Instagram pamjet nga Valbona magjike e cila kishte hedhur petkun e bardhë, në sfond vendosi këngën më të re të Fifit ‘Diell’.

Këtë postim e ka shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram, këngëtari Flori Mumajesi, i cili është një nga miqtë më të mirë të Fifit. Postimi ka ngjallur një lumë komentesh duke marrë një vëmendjen të madhe.

Flori ka paralajmëruar se do të bllokojë të gjithë ata që shpërthejnë në komente pa lidhje. Madje, Flori ka theksuar se nuk bëhet fjalë për asnjë forum politikë.

“Bllok e ka kush fillon e sh perthen ne komente pa lidhje ne profilin tim! Besoj do e kem mirëkuptimin tuaj. Ketu nuk jemi ne forume politike te asnje partie dhe te asnje programi televiziv. Shijoni pamjen dhe sigurisht kengen”, ka shkruar Mumajesi përkrah postimit.

Pasi ka parë videon e kryeministrit, Fifi ka reaguar edhe Fifi me një postim në Instastory ku ka etiketuar Ramën dhe shkruan: “Jam pa fjalë”.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport