Connect with us

Jete

”Kur te dilni do e kuptoni a e doni njeri tjetrin apo jo”/ Bora Zemani leshon mesazhin e fshehte per Donaldin

Published

on

Sot në Përputhen, Bora Zemani i është drejtuar konkurrentëve duke ju thënë se brenda programit ata nuk mund të arrijnë siguri të plotë ndaj njëri-tjetrit.

Moderatorja e emisionit është shprehur se aty kurrë nuk do jenë të sigurt, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

“Mendoj që brenda këtij programi kurrë nuk mund të arrini siguri 100%. Këtu ju njiheni, kuptoni që keni ndjesi, simpati, gjithçka tjetër. Në momentin që dilni dhe e shijoni lidhjen tuaj, vetem aty e kuptoni nëse jeni për njëri-tjetrin, brenda këtij presioni asnjëri prej jush nuk është i aftë të kuptojë se gjithçka është mirë”, tha Zemani, e cila u duartrokit nga të gjithë.

Ndryshe, mes Borës dhe Donaldit u kris gjithçka kur ai shprehu pëlqimin ndaj Beatrixës dhe se sipas aktorit Veshaj ai bëri atë që ndjeu, pasi me Borën kishte shumë probleme.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport

You cannot copy content of this page