Connect with us

Lajme

Kur te permendesh gruan dhe vajzen time laj gojen/ Iliri kapet keq me Einxhel dhe e ben per 1 lek

Published

on

Programi ka nisur me debate të ashpra.

Pas një videoje të publikuar në ekran kur të gjithë banorët flasin për Ilirin ajo se çka ka folur Einxhel ndikoi tek Iliri.

Einxhel kishte thënë se Iliri ka përdorur gruan dhe vajzën e tij vetëm për lojë.

Ndërkohë, Iliri iu drejtua që mos ta komentojë lidhjen e saj me bashkëshorten dhe vajzën sepse sipas tij është një goditje ordinere.

Tutje, Iliri i tha se duhet ta shpërlajë gojën kur përmend gruan dhe vajzën e tij.

Të gjithë banorët i janë vënë kundër Ilirit.

Donaldi:  Nuk kapet më gjërat që kanë të bëjnë më të por më jetën time private Donaldi.

Claudio: Iliri të godet në pikat e dobëta gjithmonë,në çdo argument,e ka si teknikë.

Dagz:Skuthi që kapet më të gjithë shkon deri në finale.

Tashmë ka nisur spektakli i shtëpisë me të famshme Big Brother VIP.

Një debat i nxeht ka nisur mes Ilirit dhe Einxhel pas shfaqjes së një klipi ku shihej Einxhel duke folur tradhëtinë që Iliri ia ka bërë bashkëshortës së tij, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Gjatë debatit Iliri i është drejtuar Einxhelit: “unë të ma sakroj ty në mënyrën verbale”.

Me pasë Einxhel është munduar të sqaroj vetën për situatën e krijuar dhe debati ka vazhduar.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport