Connect with us

Jete

Kush do te dal nga shtepia e Big Brother? Keta jane 4 te nominuarit qe rrezikojne te dalin nga shtepia

Published

on

Te nominuarit e kesaj jave jane Beniada Einxhel Iliri dhe Sabiani

Kjo ka ardhur pasi votimet jane bere ne cift.

Pas nominimeve ne cift eshte dhene vetem nje emer unanim nga grupi dysh por ne nominim ka shkuar edhe personi qe ka si partner

Gjate nates se sotme ka pasur edhe ndodhi te tjera emocionuese.

Partnerja e Kledit, me të cilën ka 6 vite në një marrëdhënie, kishte vendosur të hynte në shtëpinë e “Big Brother” për ta surprizuar, por kur pa takimin me Beatrix hoqi dorë.

Banorët brenda dhe fansat jashtë e kanë parë kiminë e konkurrentit me Arjolën, madje dhe zhgënjimin në sytë e saj, kur Kledi ftoi Beatrixën për një darkë romantike në shtëpi.

I pyetur nga Arbana, ai thotë se është i lidhur jashtë dhe bashkëjeton, ndërsa thotë se nuk e ka kuptuar pëlqimin që ka Arjola, megjithatë ai është konfuz në përgjigjet e tij.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport