Connect with us

Jete

Kush ka vajza boten ka/ Keto jane MAMAT VIP qe i kane bere vajzat kopje te tyre

Published

on

Irma Libohova ne nje prej kengeve te saj me te bukura “Kush ka vajza boten ka” mendojme se ka absolutisht te drejte.

Me poshte do te shikoni 10 personazhe te ekranit qe vajzat e tyre i veshin njesoj si vetja, jo vetem per foto ne ‘Instagram’, por edhe ne jeten e perditshme.

Zaimina,vajzen e saj Khloe e vesh me te njejtat fustane me te cilat shfaqet edhe vete. Ato gjithmone terheqin vemendjen e te gjitheve me veshjet e tyre plot xixa dhe ngjyra.

Inis Gjoni dhe vajza e saj Coco Antonel shfaqen gjithmone shume moderne.Ato kane nje kujtim shume te bukur ku shfaqen te veshura njesoj ne kopertinen e “revistawho.com”.

Rezarta Shkurta dhe vajza e saj kane realizuar disa sete fotografike ku te dyja jane te veshura njesoj si princesha.

Edhe per bukuroshen Suada Sherifi dhe vajzen e saj Deizi mund te themi te njejten gje.

Me poshte mund te shihni te tjere personazhe:

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport