Connect with us

Jete

Kush largohet sot nga shtëpia e Big Brother VIP? Iliri zbulon banorin qe do te largohet nga shtepia

Published

on

BB VIP- Të gjithë banorët, përvec Ilirit, Sabianit, Monikës dhe Arjolës janë në nominim dhe ditën e sotme do të largohet njëri prej tyre nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Secili prej 4 banorëve VIP që i kanë shpëtuar nominimit të kësaj jave është pyetur se cili mendojnë se do të lërë sot shtëpinë e Big Brother duke hequr dorë edhe nga çmimi i madh.

Iliri: E vështirë ta përcaktosh. Enxhi.

Sabiani: Enxhi.

Monika: Ua e tmerrshme. Sarah.

Arjola: Unë nuk jam këtu. Ndoshta vjen Fifi merr telefonin dhe kthehet.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport