Connect with us

Jete

Ky eshte modeli i flokeve qe do ju ndryshoje pamjen/ Keto jane 6 Vajzat VIP qe e provuan te parat

Published

on

Ndodh shpesh që vajzat e ekranit të vendosin standarte të reja të asaj që pëlqehet në masë për audiencën.

Duke u ndjerë më rehat me flokët e kapur, ato kanë kaluar nga modeli i flokëve bisht tek ai topuz, të cilin deri më tani shumica e kishin provuar vetëm në shtëpi. Në majë të kokës, në mes apo në fund, vajzat e kanë zgjedhur këtë model kombinuar me fustane, grim profesional duke treguar se duken mjaft bukur dhe kështu.

Lori Kaçka, Jonida Maliqi, Bora Zemani, Adrola Dushi, Jonida Vokshi e Alketa Vejsiu janë shafqur në daljet e tyre publike me flokët topuz. Dhe kaq mjaftoi që të gjitha vajzat ta provojnë këtë model në sezonin pranverë- verë 2022!/revistawho.com

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport