Connect with us

Jete

Ledri Vula dhe Ylli Limani do te futen sot ne Big Brother VIP?/ Ja cfare do te ndodh ne spektakel

Published

on

Mbrëmjen e sotme është puntata e rradhës së “Big Brother” ku pritet një prej banorëve të lërë shtëpinë. Por sonte ka dhe shumë surpriza. Ledri Vula dhe Yll Limani sonte pritet të hyjnë në Big Brother Vip.

Sipas burimeve të lajmi.net Ledrin dhe Yllin do i shohim ne Big brother, por nuk dihet nëse artistët e njohur kosovarë do kenë rolin e banorëve të rinj apo do jenë thjesht mysafirë për t’i argëtuar banorët e tjerë brenda.

Partnerja e reperit të dashur për publikun, Ledri Vula, Sara Hoxha ka dhënë mendimin e saj nëse Ledri Vula donte të ishte pjesë e Big Brother VIP”.

Duket se fansat e duan Ledrin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, pasi kanë pyetur Sarën nëse do e linte atë që të bëhej pjesë e spektaklit.

Dhe partnerja e Vulës është përgjigjur pozitivisht: “Me këtë që na bëri Bora patjetër që po”.

Kujtojmë se moderatorja e njohur, Bora Zemani u takua me Donald Veshajn brenda shtëpisë së famshme dhe dyshja dhuruan shumë emocione.

Më pas një ndjekës e ka pyetur Sarën: “A të shikon Ledri si Donaldi Borën?”.

“Po aman tani mos na bëni të qajmë”, është pëgjigjur Sara.

Ndërkohë një tjetër i ka shkruar “Për këta që të pyesin të shikon Ledri si Donaldi…se kanë parë prankun kur i ke bërë Ledrit si të fliste”. Sara: Më duket se jo pra po nuk ka gjë…

FOTO GALERI1/12

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport