Connect with us

Lajme

Lekura juaj ka nevoje per trajtim/ Ja si te pergatisni SERUMIN BIO per lekure si BEBE, ruajeni

Published

on

Shqetesimi kryesor per te gjitha femrat jane rrudhat. Gjeja e pare qe bejne kur shohin nje te tille ne fytyre eshte perdorimi i kremrave te shtrenjte te cilat jane te tejngopur me kim ikate te rre zikshme.

Ne kete artikull do te lexoni nje recete e cila eshte shume efektive. Kjo recete do te eleminoj rrudhat dhe do e bej lekuren me te shendetshme, te bute dhe me shkelqim.

Ky krem sekrete permban vetem 4 perberes dhe brenda nje jave do te shikoni rezultatet. Ai pergatitet ne kushte shtepie, nuk kushton dhe nuk shkakton efekte anesore. Kremi hidraton lekuren tuaj dhe ngadaleson procesin e plakjes. Gjithashtu eshte i sigurt dhe natyral.

Perberesit:

1 luge gjelle vaj bajame ose vaj ulliri

2 luge vaj kokosi

1 luge çaji mjalte

E verdha e 1 veze

Pergatitja: Pasi te keni shkrire vajin e kokosit, shtoni te gjithe perberesit e tjere mbi te. Me pas lereni te qendroje ashtu per 5 minuta.

Fytyren lajeni mire dhe me ndihmen e nje peshqiri, thajeni plotesisht ate. Kremin e perftuar aplikojeni ne fytyre duke e masazhuar lehtesisht. Pas 30 minutash hiqni me nje peshqir te lagur ose me pambuk. Rezultatet do ju mahnisin!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport