Connect with us

Lajme

Lori hoxha cna bere/ Bora Zemani i kthehet autores se Big Brother pas surprizes qe i beri

Published

on

Trashegimtarja e Top Channel Lori Hoxha ka deshmuar gjithmone se eshte nje biznesmene shume e zonja. Pas koleksionit te veshjeve sportive dhe atij te rrobave te banjos, Lori eshte perfshire ne nje tjeter biznes.

Ndoshta nuk e kishit menduar ndonjehere por Hoxha kete here ka ardhur me disa embelsira te cilat quhen “Lori Dolci”. Ajo ka treguar se eshte e dashuruar pas embelsirave dhe duket nje biznes goxha i suksesshem.

Se fundmi ajo i ka bere nje suprize moderatores se emisionit ‘Perputhen’ duke i dhuruar disa embelsira. Kete e ka bere te ditur Bora permes nje video ne ‘Instastory’ teksa thote : “Gjeja me e mire e dites.. o zot, ta ha edhe kete.. kaq me ka ngelur.. edhe kaq kam”.

Bashkengjitur saj shkruan : “@Lorihoxha c’na bere?!” ku duket se i kane pelqyer me te vertete shume. Bora eshte ne qender te vemendjes dhe cdo dite ze vend ne hapesirat e mediave roze. Ajo u perfol per lidhjen e saj me aktorin Donald Veshaj me te cilin pati dhe nje takim brenda shtepise se ‘Big Brother’.Rrjedha ndyshoj ne momentin qe aktori nisi nje lidhje brenda me kegetaren Beatrix Ramosaj.

Pavaresisht kesaj Bora ka vazhduar angazhimet profesionale ku cdo dite e shikojme nen moderimin e emisionit ‘Perputhen’.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport