Connect with us

Uncategorized

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo bejne ”XING” me veshjen ne emision/ Kujt i shkon me shume?

Published

on

Bieta Sulo dhe Rudina Magjistari jane dy protagonistet absolute te pasditeve tona. Ato kane treguar se jane njeheresh edhe vajza me stil dhe qe e duan te bukuren pervecse prezantuese shume te dashura per publikun.

Ato perpiqen qe te kene nje pamje te kuruar dhe plot ne stil ne daljet televizive sepse ceshtja e veshjes per nje prezantuese qe drejton cdo dite te javes nje emision eshte nder me kryesoret.

Nuk eshte here e pare qe Rudina dhe Bieta shfaqen me te njejten veshje. Se fundmi moderatoret kane bere ‘xing’ duke u shfaqur te dyja me nje kostum ne ngjyre te zi.

Moderatoret duken shume bukur me kete stil dhe ndjekesit kane komentuar menjehere ne postimin e seciles duke i komplimetuar per look-un e tyre elegant.

Eshte e veshtire qe te ndajme se cila nga moderatoret duket me bukur. Po ju si mendoni kush ngjan me mire Bieta apo Rudina?

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport