Connect with us

Jete

Mami i Donaldit e veshur njelloj si Bora/ Shikoni si duket ajo ne surprizen qe i beri te birit

Published

on

Lotet nuk emocionojne ciniket e internetit qe edhe mes shume emocionesh sonte, kane gjetur dicka te rastesishme dhe te cuditshme qe rikthen imazhin e Bores prane Donaldit.

Rastesisht si Bora ne BB VIP ashtu edhe nena e Donaldit jane veshur me nje kemishe me vija me tonalitete afersisht te ngjashme.

E ne fakt po ta shihni mire eshte pothuajse njelloj!

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport