Connect with us

Lajme

Me dekolde te hapur dhe fustan ngjyre ari/ Kjo eshte veshja e Arbana Osmanit sot ne Big Brother

Published

on

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Tashmë ajo është drejtuesja e emisionin më të shikuar së fundmi “Big Brother Vip, shkruan “Kosovarja”.

Arbana merr vëmendje të madhe me veshjet e saja në çdo paraqitje që ka kur vie nata e madhe e spektalit.

Së fundmi ajo ka zbuluar fustanin që do të vesh sonte gjatë spektaklit.

Si duket sonte Arbana do të shkelqej në fustanin ngjyrë ari. 

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport