Connect with us

Jete

Me e bukur dhe e lumtur se kurre/ Ja si duket Arjola Demiri brenda shtepise se saj

Published

on

Ajo ishte njëra nga kanditatët që nuk e preku finale e Big-ut.

Por, Arjola Demiri, e fitoi Big Brother pasi produksioni ia dhuroi asaj një banesë ku do të jetojë bashkë me fëmijët e saj, shkruan ORAinfo.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother Arjola fitoi zemrat e shumë adhuruesve, pasi ajo u tregua shumë e dashur dhe tejet e kujdesshme me çdo banorë.

Përveç sjelljes, Arjola padyshim që është edhe një femër shumë e bukur, me tipare tejet të veçanta.

Së fundmi ajo ka postuar një foto, ku shfaq fytyrën e saj shumë të ëmbël./ORAinfo/

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport