Connect with us

Lajme

Me floket kapelon dhe ne pantallona te shkurtra/Luana Vjollca dukej keshtu para shume vitesh

Published

on

Luana Vjollca eshte nje nder vajzat me te komentuara te showbiz-it shqiptar.

Moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe gjithmone ndan me ndjekesit momente te ndryshme nga rutina e saj ditore.

Ajo ka publikuar nje foto kur ishte ne moshe te vogel dhe qe askush nuk e njihte.

Luana shfaqet e veshur me nje pale pantallona te shkurtra dhe me floket kapelon.Moderatorja duket nje femije shume i bukur dhe nuk ka shume ndryshim nga sot.

Luana eshte shume e suksesshme ne karrieren e saj dhe ka arritur cdo synim qe i ka vendosur vetes.Ajo gjithmone eshte dalluar per format e saj perfekte.

Kujtojme se ajo eshte bere pjese e televizionit ‘Top Channel’ qe ne adoleshencen e saj.

Luana i ka mahnitur gjithmone fansat e saj pasi ne cdo dalje apo foto te publikuar shfaqet e kuruar deri ne detaje.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport