Connect with us

Jete

Me floket pa krehur dhe pa makeup ne fytyre/ Ja si duket Xhensila Myrtezaj ne kushte shtepie

Published

on

Kengetarja Xhensila Myrtezaj duket se nuk e ka aspak problem qe te shfaqet pa make up. Ajo eshte shume aktive ne rrjetet sociale ne te cilat ndan shpesh imazhe te ndryshme nga jeta e saj.

Se fundmi Xhensila ka publikuar nje video ne ‘Instastory’ ku sfaqet ‘uje e sapun’.

Kengetarja duket nje yll i vertete dhe shume e fresket ne fytyre. Ndryshime nga fotot e tjera pothuajse nuk vihet re pasi Xhensila duket me tipare perfekte dhe shume e bukur.

Ne videon e publikuar Xhensila tregon se eshte zgjuar mes dhuratash nga Class by Alketa Vejsiu.

Ajo gjithmone eshte shquar si nje nder kengetaret me te bukura te skenes dhe kjo video e verteton me se miri.

Kujtojme se Xhensila eshte shume e pelqyer dhe e suksesshme ne karrieren e saj. Nder vite ajo ka sjell nje sere kengesh te cilat jane kthyer ne hite.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport