Connect with us

Jete

Me floket pa lyer dhe shume natyrale/ Ja si dukeshin vajzat VIP kur ishin ne gjimnaz

Published

on

Ne kete artikull do te shikoni disa foto ku personzhet e njohur shqiptare shfaqen kur ishin studente apo nxenes. Disa prej tyre kane ndryshuar vertete shume e ndersa disa te tjere jane po te njejte…

Sot ne i adhurojme kur i shohim ne pozat e tyre ne rrjetet sociale apo ne ekran. Sado te famshem te jene tani secili prej tyre e ka pasur nje te kaluar ku i njihnin shume pak veta. Tani ata gezojne vemendjen e mijera njerezve.

Por vite me para ata ishin te rinj, te zakonshem qe kishin problemet e tyre, friken dhe komplekset.

Sot personazhet e njohur te showbiz-it shkelqejne, po shikoni si dukeshin ata dikur:

Kida

Ledri Vula

Dafina Zeiqiri

Xhemi Shehu

Aktorja Monika Lubonja kur ishte studente

Aurela Gace

Minstri Saimir Tahiri (me rreth te kuq lart) dhe Julka Gramo me rreth poshte kur ishin gjimnaziste tek “Sami Frasheri”

Era IStrefi

Hashim Thaci

Majlinda Bregu

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport