Connect with us

Jete

Me floket stil “BOB” me baluke/ Ja si duket Arbana Osmani kur nuk ishte e famshme e nuk e njihte njeri

Published

on

Arbana Osmani eshte nje nga moderatoret me te suksesshme dhe me te dashura per publikun shqiptar. Gjithashtu ajo eshte nje nder femrat motivuese te brezit te saj per vete stilin e jetes dhe profilin publik qe ka ruajtur nder vite.

Pak kohe me pare Arbana na ka treguar disa foto nga femijeria e saj ku shfaqet me perparese te bardhe ne diten e pare te shkolles. Ne nje foto tjeter te publikuar moderatorja shfaqet me floket me baluke dhe me nje fustan te bardhe.

Ajo ka treguar se ne ate kohe ka qene nje vajze shume e turpshme. Mund te themi se ngjashmerite me sot jane te medha dhe se vitet paskan mbetur ne vend numer per te.

Kujtojme se Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj jane nje nder ciftet me te bukur te showbizit.Ata nuk kane lene rast pa treguar dashurine dhe mbeshtetjen qe kane per njeri-tjetrin.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport