Connect with us

Lajme

Me forma te kolme dhe barkun e sheshte/ Shikoni sa bukur duket Bora Zemani me rroba b anje

Published

on

Moderatorja e njohur Bora Zemani eshte shume e dashur per publikun shqiptar. Ajo eshte shume active ne rrjetet sociale dhe ndiqet nga nje numer i madh fansash.

Bukuroshja e ekranit shqiptar publikon shpesh foto nga perditshmeria e saj. Ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet me rroba banje ne ngjyre te zeze.Linjat e saj trupore jane perfekte dhe ka nje trup per t’u pasur zili.

Moderatorja e njohur eshte padyshim nje nga vajzat me simpatike dhe terheqese te ekranit.

Kujtojme se Bora eshte nene e nje djali i cili eshte vetem 6 vjec dhe quhet Arbor.

Disa kohe me pare Bora ishte shume e rezervuar dhe nuk e shfaqte asnjehere djalin ne rrjetet sociale apo ne ekrane televizive. Se fundmi, ajo nuk e ka me kete kompleks dhe tani shpesh ndan me ndjekesit momente shume te bukura me te.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport