Connect with us

Jete

Me fustanin e ngjitur pas trupit dhe dore per dore me Donaldin/ Shikoni sa e bukur duket Bora Zemani

Published

on

Moderatorja Bora Zemani dhe partneri i saj Donald Veshaj janë në qendër të vëmendjes që nga momenti kur zyrtarizuan lidhjen sëbashku.

Moderatorja Bora Zemani dhe partneri i saj Donald Veshaj janë në qendër të vëmendjes që nga momenti kur zyrtarizuan lidhjen sëbashku.

Duket se Donald nuk mungon asnjëherë në prapaskenat e ‘Dancing With the Stars’, show-it që po moderon aktualisht Bora, pasi të dy ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale duke postuar foto e video-sëbashku.

Sëfundmi ka qenë Bora e cila ka publikuar disa foto nga veshja që pati puntatën e fundit të ‘Dancing With the Stars’. Mes fotove të publikuara, Bora nuk mudn të harronte edhe një çast të shkrepur me Donaldin, të kapur dorë për dore.

Çfarë mendimi ka për Arbana Osmanin dhe Bora Zemanin? Alketa Vejsiu flet për raportet me ‘rivalet’ e saj

Pas spektaklit, Donaldi ndau një foto ku dukeshin këmbët e Borës të lënduara nga takat.

“Gjynah,”- shkroi Veshaj krahas Instastory-t.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport