Connect with us

E pergjithshme

Me fustanin e ngushte qe kushton 4000 euro/ Ja si duket Luana me veshjen shume te shtrenjte

Published

on

Gjate emisionit te saj ‘Shiko Kush Luan’, moderatorja Luana Vjollca mori si gjithmone vemendjen e madhe te publikut.

Ajo shpenzon per veshjet e saj shume jo te vogla.

Luana u shfaq me nje fustan te shkurter pas trupit i markes ‘Balmain’.

Moderatorja zgjodhi nje grim te thjeshte dhe e kombinoi kete fustan me nje pale taka te markes ‘Louboutin’.

Per nje look kaq te bukur te asaj mbremje, Luana Vjollca ka shpenzuar shume.

Takat e larta ‘Louboutin’ kane kushtuar 575 euro ndersa per fustanin ‘Balmain’ ka shpenzuar 2.300 euro.

Per extension qe ka vendosur moderatorja ka shpenzuar 1000 euro. Look-u i moderatores se njohur arrin shifren 3875 euro.

Luana kujdeset gjithmone qe te duket sa me bukur dhe sa me stil para publikut.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport