Connect with us

Jete

‘Më ka lënë shije të keqe’, Zbulohet e shkuara e Efit të ‘Përputhen’

Published

on

Sot në “Përputhen” u transmetua takimi i Efit me Bledin. Gjatë takimit Efi zbuloi detaje nga lidhja e saj 4-vjeçare, ku i dashuri e kishte tradhtuar.

Ajo tha se kjo histori i ka lënë shije të keqe, prandaj e ka të vështirë t’i besojë meshkujt.

Efi: Unë jam tradhtuar por kam arritur në përfundimin se e bëjnë të gjithë. Besoj në shoqërinë femër mashkull njësoj si tek shoqëria mashkull mashkull. A je xheloz? Si i ke parë takimet e mia me Brunon?

Bledi: Jam xheloz. Bruno ka shpreh pëlqime gati për të gjitha. Kur fokusi të jetë 100% tek ty, nuk dal tek kjo e ajo. Veç një gay mund të të mos pëlqejë ty.

Efi: Jam tradhtuar dhe kjo më ka ngelur si shije e keqe ajo lidhja ime 4 vjeçare.

Bledi: Të tradhtosh një femër si Efi…

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport