Connect with us

Jete

Me kane ndodhur gjera qe nuk i kisha pritur/ Fifi flet pas daljes nga shtepia e Big Brother e prekur

Published

on

Fifi vendosi qe te largohej perfundimisht nga shtepia e Big Brother per arsye se kishte nevoje te merrej me veten pasi nuk ndihej mire me shendetin.

Ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo ka zhvilluar me ndjeksit nje pyetesor. Kur eshte pyetur se cfare i ka dhembur me shume kur ka dal nga shtepia, Fifi eshte pergjigjur si gjithmone pa mbajtur asgje te fshehur.

“Rrugetimi im ka bo qe ca njerez te iknin vete nga lista e fake friendsa-ve, kjo me ka bo mu ni mire ne fakt.Ç’ka me ka dhimt, jane goditjet qe kane marre njerezit e mi. Duke i ofendu, sha re, fy er e to rturu. Mesazhe prej me te shpifurave, mesazhe super negative, mos te them edhe kerc enuese. Nuk pretendoj te me duan te gjithe se do ishte stupid, po te shkonin deri ne ate pike as ate se besoja kurre.”

Kujtojme se kur eshte pyetur nga Arbana se cfare fitoi nga kjo pjesmarrje Fifi eshte pergjigjur se ka fituar dashurine e njerezve.

“@iamflorimumajesi @klajdiharuni @iambrunooooo

Ju du sot , dje dhe neser 🤍 ju kam permen gjithe kohen atje brenda.. sekond , minute e ore . Dite pas dite .. por nje gje kam harru… me ju falenderu ! Gabimi im . Me falni .

Faleminderit , faleminderit , Faleminderit ! Jeni Shpija jem .. qetesia e shpirtit ❤️💯

@arbanao 🤍 ne prime pasi dola me pyete ca fitove nga eksperienca @bigbrotheralb_vip … Pergjigjen po ta jap sot shpirt .. kam fitu Dashnine ma t’madhe n’bote , emocion dhe jete .. Faleminderit edhe ty per cdo gje ❤️” shkruan kengetarja bashkengjitur postimit ne Instagram.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport