Connect with us

Jete

Me ke mashtruar, ishte ne makine me Hysenin dhe qeshje me mua/ Mikela i kthehet keq Alvises

Published

on

Mikela ishte nje nga personazhet e cila teksa po degjonte rrefimin e Hysenit, u shpreh shume e zhgenjyer dhe filloi t’i kthehej Alvises me fjale fye se.

Per kete, ajo beri edhe nje postim ne InstaStory-n e saj, ku teksa kishte vendosur foton ku perqafonte Alvisen dhe i qendronte afer, shkruante:

“Gjerat qe te vr asin me shume jane ato qe ti ke me afer zemres. Une kur te kam MIKE s’te mashtroj KURRE. I kam qendruar ne krahe gjithmone dhe u mashtrova, une isha ajo qe akuzova gjoja ish-in e saj, une i mbyshja mendjen 2 ore ne telefon ne mes te nates te mos linte programin, kur ajo ishte ne makine me te dhe tallej. Ajo nuk eshte vajze e dobet, perkundrazi shume femer e forte e s’do e shkelte kurre nje mashkull, as nuk do e dh unonte”- shkruan Mikela teksa shpreh zhgenjimin e saj.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport