Connect with us

Lajme

Me kostumin e bardhe me dekolde te hapur/ Shikoni sa bukur duket veshja e Arbanes ne Big Brother VIP

Published

on

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Tashmë ajo është drejtuesja e emisionin më të shikuar së fundmi “Big Brother Vip, shkruan “Newsraport”.

Arbana merr vëmendje të madhe me veshjet e saja në çdo paraqitje që ka kur vie nata e madhe e spektalit.

Së fundmi ajo ka zbuluar fustanin që do të vesh sonte gjatë spektaklit.

Si duket sonte Arbana do të shkelqej në kostumin e bardhe me dekolte te hapur

Shikoni edhe fotot e meposhtme dhe jepni mendimin tuaj per lookun e Arbanes.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport