Connect with us

Lajme

“Me mire nje qen shoqe sesa nje. . .”/Prishet miqesia mes Alesjas dhe Rrushes, ja cfare ndodhi, pjese nga debati i plote

Published

on

Ne puntaten e sotme te “Per’puthen” eshte transmetuar takimi mes Alesjas dhe Astritit.

Te dy u shfaqen shume te afert, gje qe nuk i pelqeu aspak Rrushes.

Me pare Astriti ka zhvilluar nje takim me Rrushen ku ka shprehur pelqim per te por, per sa i perket Alesjas nuk e ka shprehur hapur pelqimin per shkak te miqesise mes dy vajzave, e cila ka filluar te kriset me shume diten e sotme.

Rrushja ende nuk e kishte kuptuar se si kishte nisur afrimiteti i tyre, ndersa Alesja u shpreh qe ata kane folur edhe ne prapaskene ose me mesazhe.

Nderkohe ne debat ka nderhyre edhe motra e Rrushes, Lureta, e cila ironizoi shoqerine e Alesjas.

Bora Zemani: Me mire nje qen shoqe sesa nje shoqe qen, çfare ke dashur te thuash?

Laureta: E kam thene kete sepse reagimet Alesias kane qene ndryshe dhe ndryshoi komplet si person.

Alesja: eshte normale sepse edhe kur thua diçka ndryshe edhe une do ndryshoj.

Laureta: Çfare diçka tjeter?

Alesja: I thashe Rrushes qe me pelqen ky djale, ajo tha qe nuk e di kur e pyeti Bora.

Me vone Rrushja “i kerkoi llogari” Alesjas per mesazhet qe ka shkembyer me Astritin, duke i rikujtuar shoqerine qe ka me te. Alesja vendosi te tregoje hapur mesazhet e shkembyera me Astritin.

Rrushja: I paske shkruar ti “hey ylli”, e para.

Alesja: I kam shkruajtur ku po vinte ne takim me mua. Shikoji edhe bisedat ne Instagram.

Bora Zemani: Cili eshte qellimi qe po i tregon keto mesazhe?

Alesja: Per t’ia sqaruar Rrushes qe nuk kemi pasur komunikim te fshehte, sepse po me akuzon qe ia kam bere mbrapa shpine. Dua qe Rrushja te jete e qarte.

Rrushja:Une nuk jam e qarte.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport