Connect with us

Jete

”Me mungon shume Graniti, e mendoj cdo dite”/ Fifi flet per here te pare si ndihet pas daljes se tij

Published

on

Duket se Fifi e ka ndjerë goxha mungesën e Granitit që pas largimit të tij nga shtëpia e “Big Brother”.

Sarah në një bisedë me Fifin dhe Antonelën e pyet ate nëse ajo e ka menduar Granitin gjatë këtyre ditëve.

Ajo u përgjigj duke thënë se kur ajo shikon atë me Pm i kujtohet çdo moment që ka kaluar me Granitin.

“Ti me Pm më kujton marrëdhënien time që kisha me Granitin.Kur ju shoh ju,shikoj veten edhe pyes veten se a kam qenë dhe unë kaq mirë me Granitin.E mendoj atë gjith kohës,më mungon shumë,”-tha këngëtarja.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport