Connect with us

Jete

Me nur te bukur dhe barkun tek goja/ Shikoni sa shume ka ndryshuar Arbana Osmani nga shtatzania

Published

on

Arbana Osmani eshte nje nga prezantueset me te mira shqiptare si dhe me te dashurat nga publiku si ne Shqiperi por edhe ne Kosove.

Ajo mbylli me sukses nje nga edicionet me te suksesshme te Big Brother VIP. Ishte nje sukses i vertet aq sa mbajti mberthyer per rreth 4 muaj miliona shikues. Naten e madhe te spektaklit Arbana Osmani dha lajmin e madh se ajo eshte shtatzane dhe pret nje vajze.

Arbana Ka zbuluar edhe disi nga nje koment ne Instagram emrin e vajzes qe mesohet se do te jete Aria qe ne shqip do te thote ajer. Por Arbana Osmani ka qene e kursyer me fotot gjate kesaj periudhe. Megjithate ajo ka postuar ne rrjetin e saj Instagram disa foto qe tregojne se shtatzania e ka zbukuruar dhe i ka dhene nur. Po ju leme te shijoni ndryshimet e Arbanes ne fotot e meposhtme

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport