Connect with us

Jete

Me nxirrni qe ketu/ Donadi kerkon te dal nga shtepia e Big Brother VIp, ja cfare ka ndodhur

Published

on

Aktori Donald Veshaj, duket se është shumë i rë nduar psikolo gjikisht. Ai sot ka shkruar në pasqyrë: Më nxirrni që këtu.

Kjo situatë vjen pasi dikush, i identifikuar si ‘Leo’ u ndodh pranë shtëpisë së ‘Big Brother VIP’ duke u deklaruar si fansi i Bora Zemanit. Leo bërtiti me ofe za ndaj Donaldit dhe Beatrix.

Mbase një deklaratë e Bora Zemanit, i cili nuk ka ardhur akoma, do qetësonte disi mbi reagimin në publik rreth trekëndëshit. Duket se çdo gjë po i kalon limitet dhe nuk po merret asnjë masë.

Ky sezon i ‘Big Brother VIP’ i ka përballur banorët me situata, të cilat i kanë rënduar shumë psikologjikisht.

Fifi ka qenë ajo që doli nga ‘Big Brother VIP’, për shkak të shëndetit mendor.

Kam nevojë të merrem me veten time. Kjo eksperiencë nuk po më bën mirë. Nuk e kisha atë mundësinë që të flisja atë që vërtë e kam. Se nëse ju jeni munduar të më ruani mua edhe unë jam munduar t’ju ruajë ju krejtëve dhe në shumë raste nuk e kam dhënë mendimin tim ashtu si e kam. Dhe kam nevojë të dalë jashtë e të merrem me veten. Ju pres pas 50 ditëve”, tha Fifi.
Semi Jaupaj gjithashtu pati gjatë qëndrimit të saj probleme psiko logjike, si edhe probleme me ankt hin e paqëndrueshmëri emocionale

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport