Connect with us

Lajme

Me rrahje te shpejta te zemres dhe ne gjendje jo te mire/ Beatrix ndihet keq brenda shtepise se Big Brother

Published

on

Kengetarja Beatrix Ramosaj eshte shfaqur e shtrire ne krevat brenda shtepise se Big Brother. Ajo eshte shprehur se nuk po mbushej dot me fryme dhe se nuk po ndihej aspak mire.

‘O zot i madh sa keq! O zot jam duke vde kur” ka then Beatrix. Donaldi i eshte gjendur prane dhe i ka vendosur doren ne kraharor.

Aktori degjohet duke thene “ Ua sa shume po te rreh zemra! Uaa! Pse kaq shume!”
Cdo sjellje apo levizje qe Donaldi dhe Beatrix bejne nuk mund te kaloje pa u vene re pasi jane gjithmone ne qender te vemendjes.

Se fundmi Donaldi shfaqet i distancuar nga kengetarja e cila e ka shprehur edhe vete kete gje.

“Je ndryshe sot” , i ka thene ajo ndersa aktori i eshte kthyer “ Si ndryshe, per mire apo per keq”
Donaldi nuk e pranoi se ka dicka qe nuk shkon por u shpreh keshtu:

“Nuk e di, nuk di ta percaktoje. Thjesht merzitem, stresohem ketu nga situatat. Takimi me Romeon me ka …..Une e kam nje mision. Sa me shume kaloj, aq me shume stresohem.”

Ndjekesit mendojne qe pas futjes se Romeos brenda shtepise se ‘Big Brother Vip’, Donaldi po sillet shume cuditshem dhe i larguar nga Beatrix. Ata kane shperndare ne rrjetet sociale video ku aktori duket hapur qe po e shmang kengetaren ne momentin kur ajo afrohet prane tij per t’a puthur.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport