Connect with us

Jete

Me rroba b anje dhe trupin si ngjale/ Shikoni cfare trupi ka bere Jonida Maliqi e zh veshur ne plazh

Published

on

Erdhi vera pa dyshim se pazhi do të jete vendi më i frekuentuar për të gjithë.

Përveç plazhit edhe pishinat janë ato të cilat sjellin freski të secili nga ne, shkruan InfoKosova.

Ditën e sotme Jonida ka publikuar disa foto nga pishina, duke i treguar Romeos se çka ka humbur.

Kujtojmë se Romeo e Jonida ishin në një lidhje të gjatë dashurie

Shiko fotot:

Këngëtarja Jonida Maliqi ka folur për ndarjen nga bashkëshorti i saj biznesmen Gent Prizreni me të cilin ka dhe një djalë. Këngëtarja gjatë kësaj periudhe ka preferuar të qëndrojë në heshtje duke mos e komentuar aspak këtë situatë në jetën e saj.

E ftuar në “Top Albania Radio”, Jonida për herë të parë pranoi të fliste për këtë temë, por pa dhënë detaje.

“Në momentin që pretendon të nisësh një marrëdhënie pritet jo që të përfundojë, por t’i shkosh deri në fund. Rasti im nuk ishte i tillë, jeta kështu është. Nuk kam dhënë detaje rreth kësaj çështjeje ashtu sikurse nuk kam dhënë detaje kur kam qenë e lumtur, sepse jo më kot jeta ime personale më përket vetëm mua”-është shprehur ajo.

Kujtojmë që Gent Prizreni është një nga biznesmenët më të njohur në Shqipëri. Përveç biznesit të ndërtimit, ai ka edhe një sërë biznesesh të tjera që operojnë në Tiranë e jo vetëm.Ai njihet gjithashtu edhe si kunati i një prej njerëzve më të pasur në vend, Zamir Manes.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport