Connect with us

Jete

Me rroba b anje dhe e lagur komplet/ Shikoni sa bukur duket trupi i Bora Zemanin i zh veshur ne plazh

Published

on

Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani prej muajsh është kthyer në një nga personat më të komentuar në mediat rozë..

Romanca e saj me aktorin dhe ish-banorin e Big Brother VIP, Donald Veshaj dhe më pas ndarja e tyre bënë buj të madhe ndërsa vazhdojnë të përfliten për një ribashkim.

Por, Bora është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, vetëm në Instagram ajo numëron një milion persona ku edhe sjell imazhe të ndryshme.

Së fundmi, prezantuesja ka postuar fotografi duke treguar se ka nisur pushimet në bregdet teksa shfaqet e veshur vetëm në b ikini dhe ka prezantuar linjen e saj te re te bi kinit

30-vjeçarja shihet në formë të mirë dhe tejet atraktive derisa përshtati rroba ba nje me atlete dhe një kapele sportive.

Të shumta ishin edhe komplimentet që prezantuesja mori në hapësirën e komenteve nga ana e fansave dhe miqve të saj.

Ndërkohë, nëna e një djali krahas angazhimeve të tjera aktualisht ajo ka perfunduar prezantimin e emisionit te përditshëm “Përputhen”

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport