Connect with us

E pergjithshme

Me rroba b anje dhe trupin si ngjale/ Shikoni cfare trupi ka bere Beatrix Ramosaj pas daljes nga Big Brother

Published

on

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj është një ndër personazhet më të përfolura muajve të fundit, kryesisht gjatë pjesëmarrjes në “Big Brother VIP”..

Lidhja e shkurtër me aktorin Donald Veshaj  brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, mori fund në momentin që dyshja përfundoi rrugëtimin në program.

Postimet e shpeshta të Beatrix kanë qenë në qendër të vëmendjes, por së fundmi ka mahnitur me story-t e saj në Instagram e veshur me bi kini.

Rrobat e b anjës ngjyrë rozë dhe pozat pro vokuese, tregonin linjat perfekte trupore të këngëtares.

Ajo që tërhoqi vëmendje ishte edhe shkrimi që Beatrix kishte vendosur në postim, teksa komplimentonte veten e saj me fjalët “o ylllll”.

Këngëtarja ka vijuar karrierën e saj muzikore, duke u marrë me projekte të cilat po pëlqehen vazhdimisht nga ndjekësit.

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport