Connect with us

Jete

Me rrudha dhe rrathe te zinj te syte/ Ja si duken 14 VAJZAT VIP pa pike makeup-i ne fytyre

Published

on

Pa make up dhe pa filtra/ Ja si duket VIPAT shqiptare sic i ka bere nena.

Gjithmone jemi mesuar qe VIPAT t’i shikojme pa rrathe poshte syve, pa puçrra, gjithnje me makeup, te kuruara, te zbukuruara apo defekte te tjera qe na ndodhin te gjitheve e ne jeten e perditshme.

Grimi eshte elementi kryesor. Sot jane te gjitha mundesit qe cdo person te duket bukur.

Megjithese pak here kur ka ndodhur VIP-et shqiptare kane terhequr shume vemendjen kur kane postuar foto pa makeup ne rrjete sociale. Komentet per keto foto foto kane qene te shumta.

Jeta e perditshme, thjeshtesia me shfaqjen ne ekran jane shume larg nga njera-tjetra. Ndonjehere harrojme qe ato jane njerez te zakonshem si ne sepse femrat e ekranit shqiptar duken kaq perfekte.

Mund te beni dallimin dhe te zgjidhni se kush duket bukur ne te dyja versionet. Si duken ato pa makeup?
Shikoni fotot me poshte:

Genta Ismaili

Altuna Sejdi

Miriam Cani

Soni Malaj

Vesa Luma

Nora Istrefi

Ronela Hajati

Bleona Qereti

Dafina Zeqiri

Arbana Osmani

Xhemi Shehu

Alketa Vejsiu

Xhensila Myrtezaj

Amarda Toska

Trending

Copyright © 2009-2020 NewsRaport